SilverBand Tánczenekar

info@silverband.hu
Telefon: +36 30 2379503

Horváth Zsolt

Zenei pályafutásomat szülői segédlettel hat éves koromban kezdtem, majd általános iskolában tovább folytatva sajátítottam el az alapokat. Két év zongora majd több év tangóharmónika tanulás után végül a billentyűs hangszerek világa fogott meg, s mai napig fogva tart.

A nagyközönség előtt 14 évesen debűtáltam. Első fellépésemen egyedül, majd később kisebb nagyobb zenekarokkal ízlelgettük a különböző zenei irányzatokat. A „Lakodalmas „ világot hamar meghódítottuk, s újabb kihívásként a bálozó közönséget is sikerült rabul ejtenünk.

A SILVER zenekar nevet viseljük, melyben 1994 óta oszlopos tagként, több mint 30 év szakmai tapasztalatommal illetve rutinommal igyekszem a különböző zenei igényeknek megfelelve kis csapatunkat  terelgetni. Jelenlegi felállásban 2002 őszétől zenélünk.